De kroniek van VV Wolfers3diek - Nr. 5 - 1976; Yese lacht, Yese huilt

Enige tijd geleden al iets aangekondigd en belofte maakt schuld. In aanloop naar het 75-jarig bestaan van onze Voetbal Vereniging Wolfaartsdijk wordt er achter de schermen teruggebladerd waarbij we af en toe ludieke zaken tegenkomen. In deze voetbalarme periode zal er af en toe iets gepubliceerd worden uit de (pre-)historie van de vereniging. Klik op de linken! Kroniek nummer 5 mede via een gastschrijver!

Kroniek 1 - 1976 Bellen met het kwaad

Kroniek 2 - 1988 Broodje kroket, broodje frikandeeeeellll

Kroniek 3 - 1935 Het ongeslagen kampioenschap

Kroniek 4 - 1954 Oudst bekende actiefoto van onze Oranjehemden

Kroniek 5 - 1976 Yese lacht, Yese huilt

Hiernaast zijn we om het aanstaande jubileum luister bij te zetten op zoek naar!

Gevraagd VVW objecten Def