Zaterdag 15 oktober om 14:30 komt Smerdiek op bezoek bij Wolfaartsdijk. De eerste 3 wedstrijden hadden we allemaal gewonnen en dat wouden we natuurlijk voortzetten. Dit gingen we doen in de volgende opstelling.
Keeper: Mathijs Verdediging: Florus - Dylan - Robin – Enzo Middenveld: Ruben – Kevin – Remon Aanval: Timo – Rudy – Stijn
De bank: Martin, Daniel, Mitchel Wynston en Julian
Om half 3 floot de scheidsrechter op zijn fluitje en toen begon de wedstrijd. Wolfaartsdijk begon scherp ten opzichte van vorige week. Dat was dan ook de bedoeling aangezien we tegen Duiveland op het begin nog wel wat moeite hadden. We kwamen daarom ook op 1-0 voorsprong door een goal van onze spits Rudy. Vervolgens iets later kwamen we op 2-0 voorsprong door een goal van Timo. Na hadden we een fase dat we iets minder scherp waren. We leverden iets te makkelijk ballen in en werkten ons zelf toen in de moeilijkheden. Gelukkig hadden we Mathijs op het goal staan die met een paar goeie reddingen het net schoon hield. Anders hadden we misschien wel een hele andere wedstrijd gehad. Na ruim een half uur spelen gingen de tegenstanders 2 spelers wisselen. De nieuwe spelers van de tegenstander stonden nog geen minuut in het veld en Timo scoorde al met een knalhard schot rechtsboven in de kruising in de korte hoek, 3-0. Toen kwamen we op stoom. Een paar minuten later een goede combinatie aan de linkerkant die vervolgens voor de goal werd geslingerd en Kevin kon hem zo in de hoek plaatsen 4-0 voor Wolfaartsdijk. Nog 2 minuten later werd Kevin ingespeeld, tijdens het opendraaien maakte hij en panna en vanaf zo’n 40 meter draait hij hem precies achter de keeper die er niet bij kan, prachtig doelpunt 5-0. Wolfaartsdijk ging heel effectief met de kansen om en toen gingen we met 5-0 de rust in een bakje thee drinken.
Na de rust kwamen we op het veld en zoals gewoonlijk moesten we weer scherp beginnen en zorgen dat we niet snel een tegentreffer kregen. Er werd redelijk rustig gevoetbald en er werden minder kansen gecreëerd door beide ploegen. Na ongeveer 10 minuten spelen in de tweede helft kreeg Smerdiek weer een paar kansen maar deze werden ook weer gestopt door onze keeper, maar echter na 15 minuten werd een aanval via de linkerkant toch binnengeschoten door de tegenstanders. Daarna moest Wolfaartsdijk weer gas geven. Er werden een paar nieuwe spelers in het veld gebracht. Daniel kwam erin voor Florus en Wynston kwam erin voor Remon. In het laatste kwartier kwam Rudy nog voor de goal en besliste hij zo de 6-1. Daarna kwamen de laatste wissels nog met Mitchel, Martin en Julian en gingen Kevin, Stijn en Enzo eruit. Er kwamen nog een paar kansen voor Wolfaartsdijk maar we kwamen niet meer tot scoren toe. Zo eindigde de wedstrijd in een verdiende 6-1 overwinning en hebben we 4 van de 4 wedstrijden gewonnen en zijn we nog steeds de koploper. Volgende week is er geen wedstrijd, maar de week daarna gaan we op bezoek bij N.o.a.d.
Enzo Scholten