WebsiteBannerSindsV2

12-9-2020; Wolfaartsdijk 2 – Kruiningen 2 (beker)

Beste voetballiefhebbers,  Danny kreeg de schrijfpen toegeschoven van Siek.
De laatste bekerwedstrijd in de poulefase van het twidduh stond op het programma. De thuiswedstrijd tegen Kruiningen 2. Het twidduh stond er goed voor in de ranglijst om door te gaan in de beker. Een gelijkspel zou al voldoende zijn.

De tegenstander is een bekende, want vorig seizoen zaten we bij elkaar in de competitie, wat destijds een gelijk opgaande wedstrijd opleverde met topspits Eddie. De angstgegner van Wolfaartsdijk was gepromoveerd naar het 1e, dus daar hadden we vanavond geen last van.
Ditmaal werd er niet op een zaterdagmiddag gespeeld maar op de vrijdagavond.
Voor de wedstrijd werd nog een teamfoto gemaakt door de welbekende paparazzi Jordy Reijnhout. Jordy heeft zich in allerlei bochten moeten wringen voor de perfecte foto. De fotograaf is zo lenig als een kat. Ik zeg alleen maar veel sterkte voor zijn toekomstige vriendin?

Het twidduh begon in deze opstelling aan de wedstrijd.
Onder de lat Mathijs
De verdediging v.l.n.r. Esra, Hidde, Henri, Kees.
Op het Middenveld, Danny, Tristan, Stefan.F, Robin.
De spitsen, Thijs, Diederik.
Op de bank: Leon, Tomba, Richard, Siek.
Vlagger: Geert.
Er lonkte bijna een basisplaats voor Leon, want Stefan onze linksbenige spelverdeler had 2 rechtervoetbalschoenen meegenomen. We zullen Stefan volgende week extra attenderen op het inpakken van zijn voetbaltas.

1e helft
Het twidduh begon aardig aan de wedstrijd. De bewegelijke spitsen Thijs en in iets minder mate Diederik bleken al snel een maatje te groot voor de verdediging van Kruiningen. Van achteruit werd het goed vastgezet waardoor Kruiningen zich geen raad meer wist. Dit resulteerde ook al in een snelle 1-0 voor Wolfaartsdijk. De keeper en verdediging stonden te knoeien en dit werd gelijk afgestraft door Thijs. De 2-0 was de mooiste van de avond, de topfitte Kees maakte namelijk een mooie rush over de rechterflank van het veld en schoot hem onberispelijk binnen. De kopjes begonnen al te hangen en er kwam ook enige frustratie aan de kant van Kruiningen.
Hidde werd op het middenveld aangevallen met een karatetrap, die veel te laat en met gestrekt been Hidde bijna blesseerde. Maar onze captain die kan wel tegen een stootje.
Onze scheidsrechter Jelle wilde een hartige woordje spreken met de speler, waarop de speler van Kruiningen een grote mond gaf. De scheids was niet gediend van tegenspraak en gaf hem de gele kaart. De speler stapte mokkend en mopperend van het veld.
Desondanks kwam Kruiningen er met vlagen toch nog goed uit, maar Mathijs heeft in alle bekerwedstrijden de 0 nog gehouden en dat moest en zal vandaag ook gebeuren. Een aantal mooie reddingen tot ergernis van Kruiningen.
Diederik maakte halverwege de 1e helft de 3-0 waardoor de wedstrijd wel beslist zou moeten zijn. Wolfaartsdijk tikten de bal goed rond op het Middenveld en zorgen dat Tristan het spel kon verdelen. Het twidduh kreeg een hoekschop en deze werd slecht verwerkt in de zestien en Stefan gaf een bewuste pass opzij waarbij Danny met zijn linkervoet de bal in het doel krulde. De 4-0 stond op het scorebord.
Dit was tevens ook de ruststand

Wissels
 <     45,Stefan, Danny, Hidde, Tristan
>   45, Tom, Leon, Richard, Siek

2e helft
De goed spelende Esra maakte vroeg in de 2e helft de 5-0. Wolfaartsdijk speelde in de 2e helft met een goede instelling om er zeker nog een leuke 2e helft van te maken. Henri stond goed zijn mannetje in de verdediging. Leon speelde dit keer een foutloze wedstrijd, wellicht volgende week weer zijn voetbalschoenen eerst aan Stefan uitlenen.
Wolfaartsdijk speelde de wedstrijd volwassen uit. Eindstand 5-0 en een ronde verder in de beker.
Volgende week wacht de eerste competitie wedstrijd tegen GPC Vlissingen 5. Hopelijk kan het twidduh hier een mooi vervolg aangeven.

Groetjes Danny

24,5,0,50,0
25,600,60,1,2000,5000,50,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Lukasse dakbedekking
Boons Markt Wolphaartsdijk
LI Sports
Corstanje Assurantiën
De Zeeuwse Verzekeringen
DJL Handel en Onderhoud
ISM Makelaars
Kreekes Vis
Supermarkt de Koster Wolphaartsdijk
24,5,0,50,0
25,600,60,1,3000,5000,40,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Bouwbedrijf De Delta
Supermarkt VeerseKreek
Kraakman
IKO BV
Zeeland Steel Center
Autoservice Jos Krijger