Wolfaartsdijk JO15-1 – Kapelle JO15-3 (4-0)
Donderdagavond 27 september trappen we op een prachtige voetbalavond af om 18:15 uur. Luca en Berke springen bij, omdat we helaas met een aantal geblesseerden zitten.
Wolfaartsdijk zet vanaf het begin van de wedstrijd gelijk goed druk, waardoor er binnen 5 min. door een prachtige dieptepass van Niels op Abdel twee kansen voor Abdel ontstaan. Kapelle komt beter in de wedstrijd en er ontstaat een 1 op 1 situatie, maar onze keeper Julian komt goed uit zijn goal en weet de 0 te houden. Vervolgens gaat het spel gelijk op een weet de keeper van Kapelle met een mooie redding het schot van Luca op de goal tegen te houden. Ook een prachtig 1-2tje weet hij te keren. Onze goalie, Julian, zorgt eveneens voor een paar mooie en nodige reddingen. Zo gaat het spel heen en weer is de stand nog steeds 0-0.
Wolfaartsdijk geeft wat meer druk, een pass van Niels op Demian, die vervolgens een 1-2tje met Luca aangaat 1-0!. We worden steeds sterker en Berke zorgt voor de 2-0. Ook Yordi weet een kans te creëren, maar deze eindigt in de handen van de keeper van Kapelle. Zo krijgen Luca en Tycho ook nog schietkansen op de goal, maar de keeper van Kapelle houdt stand. Uit een mooi combinatie tussen Yordi, Demian, Luca en Berke komt de 3-0 voort. Wolfaartsdijk is duidelijk de sterkere ploeg en weet met een prachtige steekpass van Demian op Yordi de eindstand op 4-0 te brengen.
’s Heer Arendskerke JO15-1 - Wolfaartsdijk JO15-1 (7-1)
Zaterdag 29 september, wederom prachtig voetbalweer en met aanvulling van Femke en Daphne kunnen we gelukkig voetballen.
Arendskerke geeft op voorhand toch wel enige spanning bij Wolfaartsdijk, want daar is nog niet eerder van gewonnen. Het eerste kwartier weten we goed stand te houden en zelfs nog wat kansen te creëren, echter zodra het eerste tegendoelpunt valt, lijken we er niet meer in te geloven. Arendskerke zet meer en meer druk en ontstaat er voor hen de ene na de andere kans, waarvan ze er in de eerste helft 5 in het net achter onze goalie, Julian, weten te werken. Ruststand 5-0. Na een peptalk van Jelmer en Berteld heeft Wolfaartsdijk zichzelf weer bij elkaar geraapt een weet Siebe de 5-1 te scooren. Arendskerke blijft ook deze helft de betere ploeg met mooi combinaties en weet in de tweede helft onze keeper, Demian, nog 2x te passeren. Met 7-1 verlies vertrekken we terug naar Wolphaartsdijk.
Wolfaartsdijk JO15-1 – Kloetinge JO15-3 (3-4)
Zaterdag 6 oktober hebben we ook nu weer een beroep op de meisjes moeten doen, omdat we helaas nog steeds met geblesseerden kampen. Femke, Josefien, Dewi en Melissa zijn onze reddende engels waardoor we ook deze zaterdag weer de wei in kunnen.
De eerste helft verloopt rommelig en slapjes, waardoor Kloetinge beter in het spel komt en kansen weet te creëren en benutten. We gaan met een achterstand de rust in. De tweede helft weten we ons te herpakken, wordt er druk gezet en volgen er mooie combinaties en kansen. Deze kansen worden door Demian (2x) en Abdel (1x) met een goal bezegeld 3-4. We zijn de overheersende partij in de tweede helft en er wordt hard voor en met elkaar gewerkt om toch een punt thuis te houden. Het blijft spannend tot de laatste minuut. Een gelijkspel was verdiend geweest, maar helaas neemt Kloetinge toch de 3 punten mee naar huis.