WebsiteBannerSindsV2

Wolfaartsdijk C1 - Sluis C1 5-2 Een nieuwe start en Wdijk C1 - Zaamslag C1 (+ foto)!

Na drie afgelaste competitiewedstrijden konden we echt voetballen. Het kunstgras ligt er altijd prachtig bij, niets in de weg dus voor een lekkere partij voetbal. De eerste competitiehelft leverde slechts één schamel puntje op. We voetbalden de laatste wedstrijden al steeds beter alleen wilde het steeds maar niet lukken. Tussentijds hebben we nog geoefend tegen Duiveland C1 waar we 1-1 tegen speelden.

We starten goed, we waren scherp in de duels en de bal ging erg goed rond. Zeker in de beginfase ging het spel gelijk op. De aanvoerder van Sluis was veruit hun gevaarlijkste man met een aantal fraaie rushes.
Een vrije trap op de rand van het zestien meter betekende de 1-0. Jarnick speelde de bal scherp indraaiend tussen de verdediging en de keeper. Mats kwam net een teen tekort, echter bal was zo scherp dat hij bij de tweede paal de goal binnen viel.
Direct daarna scoorde Sluis de 1-1. Moeizaam uitverdedigen werd afgestraft door de aanvoerder van Sluis.  Die bezorgde de linksbuiten van Sluis een niet te missen kans na een knappe actie.
Vanaf dat moment kantelde steeds meer het spelbeeld, Wolfaartsdijk won meer duels en werd regelmatig gevaarlijk door goede acties van de spitsen. Florus, Mats en Jarnick zetten een geweldige aanval op door het centrum, deze werd door Jarnick goed afgerond, 2-2. Rust.

Na de rust steeds meer druk van Wolfaartsdijk, Sluis kon niet meer in hun spel komen en werden teruggedrongen. Alle spelers van Wolfaartsdijk beleven alle duels winnen en daarbij ook heel goed mee voetballen zodat de vrije man steeds werd gevonden.
Drie goede kansen kreeg Wolfaartsdijk, maar de keeper, wild naast geschoten en de lat stonden een goal in de weg.  Uit een van de schaarse tegenaanvallen miste de aanvoerder van Sluis na een prachtige rush een enorme  kans.  Vlak daarna scoorde Mike, na goed doorgaan,  de 3-2. Om direct daarna met wederom een prima actie een scherpe voorzet af te leveren. Een verdediger raakte de bal aan en deze viel naast de keeper in het doel.  De 5-2 scoorde Mats uit een penalty.

Met goed voetbal en veel inzet is de eerste verdiende overwinning een feit.

Wolfaartsdijk C1 – Zaamslag C1  5-0  De wind in de rug maakt het verschil

Op een winderig veld werd onder leiding van scheidsrechter Pekaar om 10:00 afgetrapt. Zaamslag stond samen met ons de laatste plaats. De winnaar zou dus de rode lantaarn overdragen aan de verliezer, reden genoeg om de strijd aan te gaan.

We begonnen met de wind tegen en hadden moeite om het spel te maken. Slordig balverlies maakte het dat we het bij fases lastig hadden. Ondanks dat creëerden we wel een aantal grote kansen. Echter de keeper lag in de weg en Bram schoot na een prachtige aanval op de paal. Wolfaartsdijk bleef wat slordig voetballen, Zaamslag kreeg een aantal corners maar werd ook niet echt gevaarlijk. Op slag van rust kregen we een penalty. Een verdediger van Zaamslag kreeg de bal via zijn voet op zijn arm, deze was niet naast zijn lichaam, dus oordeelde de scheids penalty! Bram ging achter de bal staan en schoot de ruststand van 1-0 beheerst op het bord.

Na rust met de wind mee starten we furieus. Drie kansen in een paar minuten.  Bij een bal die in de zestien bleef hangen scoorde Bram met een ferme knal in het dak van het doel de 2-0.  3-0 werd het na een vrije trap van Jarnick. Zaamslag probeerde nog wel maar we lieten ze niet in de wedstrijd komen. Mike en Bram zorgen nog voor de 5-0. Wederom een goede wedstrijd waar de wind een behoorlijke rol speelde.

VVW C1 Zaamslag

24,5,0,50,0
25,600,60,1,2000,5000,50,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Lukasse dakbedekking
Boons Markt Wolphaartsdijk
LI Sports
Corstanje Assurantiën
De Zeeuwse Verzekeringen
DJL Handel en Onderhoud
ISM Makelaars
Kreekes Vis
Supermarkt de Koster Wolphaartsdijk
24,5,0,50,0
25,600,60,1,3000,5000,40,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Bouwbedrijf De Delta
Supermarkt VeerseKreek
Kraakman
IKO BV
Zeeland Steel Center
Autoservice Jos Krijger