WebsiteBannerSindsV2

Nieuws van het bestuur maart 2023

Beste (jeugd)leden/ouders/betrokkenen van VV Wolfaartsdijk, 

Via deze weg willen we jullie opnieuw informeren over enkele punten besproken in de bestuursvergadering. Het bestuur vergadert één keer per maand. Deze maand willen we jullie graag informeren over het volgende: 

 

1. Aanvangstijden jeugd

Binnenkort gaan we als vereniging kijken of we de aanvangstijden van de jeugd breder in kunnen zetten. Waar jeugdwedstrijden nu vaak in de ochtend zijn, proberen we deze ook later op de dag in te plannen. Dit heeft voor onze vereniging verschillende voordelen:

·         Een betere aansluiting tussen onze junioren en seniorenelftallen;

·         Efficiëntere inzet van vrijwilligers in verband met aansluitende wedstrijdtijden (denk bijvoorbeeld aan kantinewedstrijden en die van scheidsrechters bij de jeugd met hun eigen wedstrijden);

·         Efficiëntere inzet van energielasten

 

2. Nieuwe slimme thermostaat + CV ketel kantine

Op donderdag 9 maart is in de kantine een nieuwe ketel + slimme thermostaat geïnstalleerd door ITN uit Nieuwdorp. Met deze ketel hopen we komende jaren meer inzicht te krijgen in ons energieverbruik en mooie besparingen te maken.

 

3. Vanaf komend seizoen automatisch incasso

Vanaf komend seizoen (2023-2024) introduceren wij voor ieder lid een automatisch incasso. Dit om de administratieve taak voor onze penningmeester te verlichten. Dit betekend dat er één moment van betaling plaatsvind eind oktober/begin november voor één seizoen. Wanneer je als lid geen automatisch incasso wenst kan dit, maar rekenen wij hiervoor 20 euro toeslag. Natuurlijk proberen we zoveel mogelijk maatwerk te leveren. Mochten er daarom vragen zijn over deze regeling, neem dan contact via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wil je het automatisch incasso direct regelen? Dat kan! Vul hiervoor het volgende formulier in en stuur dit naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.: pdf automatisch incasso.

 

4. Vanaf 1 mei renovatie hoofdveld

Vanaf 1 mei zal het hoofdveld van onze vereniging gerenoveerd worden. Dat betekend dat we een nieuwe omheining krijgen met daaraan nieuwe sponsorborden en een nieuw looppad om het veld heen.

 

5. Evenementencommissie van start

Dit jaar mogen we met trots vermelden dat een nieuwe evenementencommissie van start is gegaan. Kyra, Erik, Evi, Enzo, Mats en Fleur: heel veel succes! De planning van de evenementencommissie vinden jullie op onze website (zie kalender).

 

6. Club van 50
Wordt jij lid van de club van 50? Kijk voor meer informatie op de website: https://www.vvwolfaartsdijk.nl/vereniging/nieuws/word-jij-lid-van-de-club-van-50

 

7. Kantinezaken: krat bier en 4 cola

Momenteel is het mogelijk om een krat bier en 4 willekeurige frisjes uit te kiezen. Dit wordt een bestelling van een krat bier en 4 cola. Andere frisdranken kunnen apart en tegen betaling besteld worden.

 

Wil jij als lid zelf iets inbrengen in de bestuursvergadering? Aarzel dan niet om contact met een van de bestuursleden op te nemen. Je vind hun contactgegevens op de contactpagina. 

Met vriendelijke groet, 

Bestuur VV Wolfaartsdijk 

 

 

 

 

24,5,0,50,0
25,600,60,1,2000,5000,50,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Lukasse dakbedekking
Boons Markt Wolphaartsdijk
LI Sports
Corstanje Assurantiën
De Zeeuwse Verzekeringen
DJL Handel en Onderhoud
ISM Makelaars
Kreekes Vis
Supermarkt de Koster Wolphaartsdijk
24,5,0,50,0
25,600,60,1,3000,5000,40,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,0,0,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,0
Bouwbedrijf De Delta
Supermarkt VeerseKreek
Kraakman
IKO BV
Zeeland Steel Center
Autoservice Jos Krijger